Ekspresowy poradnik fotografii lifestyle – ebook

Sesja zarezerwowana, termin zapisany!
Co dalej?

Mało typowe rozwiązania na dość typowe problemy fotografów lifestyle'owych

W poradniku opisuję sytuacje i historie, których sama doświadczyłam podczas sesji lifestyle'owych. Daję Ci w nim podpowiedzi, jak wyjść z teoretycznie beznadziejnych sytuacji. Niektóre ze sposobów są mniej oczywiste, inne tak oczywiste, że nigdy nie bierzesz ich pod uwagę. Rzucam więc nowe światło na robienie zdjęć, szukanie pomysłów i rozwiązań, gdy fotografujesz w bardzo zmiennych warunkach.

Dla kogo jest ten poradnik?

Dla osób, które mają lifestyle’owe podejście do sesji zdjęciowych: fotografii rodzinnej, ciążowej, kobiecej, dla par, a nawet produktowej.
Jeśli używasz światła naturalnego, ten poradnik jest dla Ciebie.
Jeśli fotografujesz POZA studio, ten poradnik jest dla Ciebie.
Jeśli bazujesz na strojach klientów, ten poradnik jest dla Ciebie.

Jeśli dopiero podążasz tą ścieżką, poradnik będzie dla Ciebie idealny. ALE! Jeśli fotografujesz dłużej i szukasz innego spojrzenia, także znajdziesz coś dla siebie.

UWAGA! Poradnik nie zawiera podstaw fotografowania takich jak ustawienia aparatu, kompozycja itp. Jest przewodnikiem dla osób chcących rozwijać swój warsztat w fotografii lifestyle oraz uzupełnia niektóre zagadnienia z I i II edycji kursu „Nieperfekcyjna codzienność”.

  • Co znajduje się w poradniku? Opis sytuacji i problemów podczas sesji oraz moje podpowiedzi, rozwiązania sugestie. Łącznie 55 stron.
  • O jakich problemach mowa? Pojawiają się m.in. ciemne i małe mieszkania, brak pomysłu na nowe miejsca do sesji, problem z doborem ubrań i dopasowaniem ich do scenerii na sesji, ciągłe pytania klientów o te same podstawowe sprawy, czy ciężka atmosfera podczas zdjęć.
  • Jakie wskazówki tam znajdziesz? Gdzie szukać pomysłów i inspiracji do sesji, np. miejsc, jak zapobiegać pewnym zdarzeniom, ale też jak sobie poradzić, kiedy stoisz przed faktem i za późno na wycofanie się, np. kłótnia uczestników na sesji lub zagracone mieszkanie.
  • Czy znajdują się w nim zagadnienia z I lub II edycji kursu? TAK! Ale są to nowe treści, nowe podpowiedzi, poradnik w niewielkiej części nawiązuje do tematów z kursów i jest dodatkowym uzupełnieniem.
ebook-landing-page3

Poznaj opinie o poradniku

"Aga, przeczytałam jednym tchem! Absolutnie fantastyczny przewodnik dla tych, którzy dopiero zaczynają i... dla tych bardziej doświadczonych również 🙂 Ja wyniosłam z niego trochę dla siebie 🙂 Super się czyta, dużo konkretnej wiedzy, chciałabym coś takiego dostać w łapki jak zaczynałam. Brawo!"

Magdalena Mizera - magdalenamizera.pl

"No Aga! Jestem po lekturze i...nie wiem, czy jest coś, czego nie poruszyłaś! Mega na plus, jest konkretność przekazu - poukładane, na temat, jasne wskazówki. A co do wskazówek, żeby to przetestować wszystko, to by trzeba na sporo sesji się umówić, ale skoro idzie sezon - to let's do this! Naprawdę sporo masz tych tajemnych trików, zaskoczyłaś mnie tym, gdzie jeszcze można szukać miejsc na sesję i to niebanalnych, mega! Mimo że już troszkę w tym siedzę, znalazłam kilka obszarów, nad którymi muszę ostro popracować i dziękuje Ci za to - jestem zmobilizowana. Zostawiam sobie ebooka na telefonie, by móc zawsze po niego sięgnąć. Kawał dobrej roboty! Chyba takiej pozycji w internetach jeszcze nie ma, brawo!"

Agnieszka Króliczak - migawka.eu

"O mamoooo kopalnia wskazówek! Forma jest super i fajnie, że wyróżniasz te wskazówki, bo w zasadzie to cały ten plik jest jedną wielką wskazówką 😁 A jednak, mimo że w tresci/opisach już dużo podpowiadasz, to fajnie, że potem pada mega konkretna wskazówka. O ile życie byłoby prostsze, gdyby to ktoś człowiekowi podpowiedział kilka lat temu...😁"

Aga Skorna - skornafotografia.pl

"Agnieszka to głowa pełna pomysłów i powera do działania i taki właśnie jest jej ebook. Jest w nim power, który doda Ci energii, gdy pomyślisz, że nie wiesz "co dalej?" gdy klient zdecyduje się na sesję z Tobą. Są w nim wskazówki, po których nie będziesz się już zastanawiać, czy oby o wszystkim pomyślałaś w zakresie Waszej sesji. Agnieszka podpowie Ci sprawdzone tipy, o których warto pamiętać przed jak i w trakcie sesji."

Małgorzata Margo Słowik - margografia.pl


Dzięki płatnościom online dostęp do ebooka otrzymujesz natychmiast.

Potrzebujesz fakturę? Podczas zakupu zaznacz opcję "chcę otrzymać fakturę"